Ariston ?My Team Kulübü? Üyelerine Kazandırmaya Devam Ediyor

Ariston ?My Team Kulübü? Üyelerine Kazandırmaya Devam Ediyor

Ariston Thermo Group?un taahhütçü bayilerine armağanı olan My Team Kurulumcular Kulübü tanıtım toplantılarına hız kesmeden devam ediyor ve bayilerine nasıl daha çok kazanacaklarını anlatıyor. Lansmanının 2010 Mart ayında Antalya?da gerçekleştirilen bayi toplantısında yapıldığı My Team Kurulumcular Kulübü 350 olan üye sayısını bu yıl ülke genelinde yapacağı 22 bilgilendirme toplantısı ile artırmayı hedefliyor.

My Team Kurumcular Klübü kuruluşundan bu yana geçen 1 yılda üye olan bayilerine inanılmaz fırsatlar hediye etti ve etmeye de devam ediyor. Bu yıl ülke öncelikle yeni gaz gelen iller başta olmak üzere yapılacak 22 bilgilendirme toplantısı ile üye sayısını arttırmayı ve bayilerine daha çok kazandırmayı hedefleyen My Team toplantılarında bayilere kulübün sunduğu ayrıcalıklar Ariston Thermo Group Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç tarafından anlatılıyor.

My Team Üyeleri Hem Kurulum Yapıyor Hem Hediye Kazanıyor

Ariston Thermo Group?un taahhütçü bayilerinden oluşan 'My Team Kurulumcular Kulübü' üyeleri kombi, duvar tipi kazan, güneş paneli vb. ürünlerin kurulumunu yaptıkça puan topluyorlar. Ürünlerin üzerinde bulunan promosyon gizli kodunu SMS üzerinden ulaştıran bayiler artık www. ariston-tr.com adresinden üyelik girişi yaparakta gönderebilecekler. My team üyeleri internet üzerinden kendi hesaplarına ulaşarak puan biriktirebilecek ve puanlarına uygun hediyeleri seçerek sipariş verebilecekler. My Team Kurulumcular Kulübü?nde ev, iş, seyahat, teknoloji, oyuncak gibi 5 farklı kategoride 150?den fazla hediye seçeneği ve çeşitli sürprizler bulunuyor. Bayiler artık kurulumunu yapacakları ürünlerin paketlerini açmak için sabırsızlıkla bekliyor.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: ariston, ariston bayileri, ariston mağazaları, ariston kampanyaları, ariston fırsatları,