Mükemmel Temizlik Her An Elinizin Altında

Mükemmel Temizlik Her An Elinizin Altında

 Rowenta; evinin her gün temiz kalmasını isteyen ama normal süpürge kullanımının zorluğundan bunalan kadınlar için Air Force Dikey Şarjlı süpürgeyi geliştirdi.

2200W?lık elektrikli süpürge performansına sahip Rowenta Air Force Dikey Şarjlı süpürge, toz torbasız cyclonic teknolojisi ile kusursuz temizlik sağlarken, sahip olduğu Delta Air Force süpürme ucu ve 40 dakika kablosuz kullanım avantajı ile de hayatı kolaylaştırıyor.

Rowenta Air Force Dikey Şarjlı süpürge serisinde; 18 W?lık 40 dakika kablosuz kullanılabilen ve 24 W?lık 50 dakika kablosuz kullanılabilen iki farklı alternatif bulunuyor. Şampanya rengi, vişne rengi ve gece mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Rowenta Air Force Dikey Şarjlı Süpürge kusursuz performansı dikkat çekici bir görsellikle buluşturuyor.

Güçlü performansı, pratik kullanımı ve şık tasarımı ile evinizde kusursuz temizliğin keyfini yaşamanızı sağlayacak olan Rowenta Air Force Dikey Şarjlı Süpürgeyi yetkili satış noktalarındaŞirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: rowenta , rowenta bayileri, rowenta şubeleri, rowenta ürünleri, rowenta servisleri,