Nokia C7 ile Tarzını Konuştur, Tasarımını Yarat

Nokia C7 ile Tarzını Konuştur, Tasarımını Yarat

 Photoshop Magazin, ülkemizdeki grafik ve dijital sanatlarla ilgilenen tasarımcılara yönelik bir tasarım yarışması düzenliyor. ?Nokia C7? temalı foto-manipülasyon yarışması, 20 Nisan - 30 Mayıs tarihlerinde www.photoshopmagazin.com adresinde online yapılacak.

Tasarımcılar, Nokia C7 görselini kullanarak özgün tasarımlar yaratacaklar. Buna göre, hayal güçlerini kullanarak C7 modelini olduğundan çok daha farklı ve heyecan uyandıracak şekillere sokacaklar. Tasarımlar, program kısıtlaması olmaksızın teknik uygulanabilirlik kriterlerine göre hazırlanacak.

Bu yarışmayla, hem tasarımcılara boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir egzersiz fırsatı sunmak, hem de online platformda yapılacak eleştiri ve yorumlarla tasarımcıların gelişimine katkıda bulunacak sinerjilere zemin oluşturabilmek hedefleniyor.

Yarışmaya foto-manipülasyon merakı olan herkes katılabilecek. Yarışma platformundan indirilecek yüksek çözünürlüklü Nokia C7 görseli, manipüle edilip tekrar yarışma platformuna yüklenecek. Tasarımcılar, yarışmaya en çok üç eserle katılabilecekler.

Sonuçları 6 Haziran?da www.photoshopmagazin.com adresinden duyurulacak olan yarışmanın birincisine Nokia C7, ikinci ve üçüncüye ise hareket halindeyken bile sorunsuz kablosuz iletişim kurma imkanı veren, kullanışlı ve akıllı handsfree çağrı yönetimi özellikli, kompakt Nokia BH-106 Bluetooth kulaklık hediye edilecek.

Tasarım harikası Nokia C7
Nokia, ?tarzını konuşturmak? isteyenlere, tasarımıyla dikkat çeken çok özel bir akıllı telefon sunuyor. Parlak paslanmaz çelikten üretilen yeni Nokia C7, 3,5 inçlik tamamen dokunmatik AMOLED cam ekrana sahip. Sosyal ağlara ve binlerce uygulamanın yer aldığı Ovi Mağaza?ya erişimi, 8 MP kamerası ve özelleştirilebilen üç ana ekranı bulunan ürün, buzlu metal, kömür siyahı ve maun renk alternatifleriyle sunuluyor.

Milli Piyango İdearesi Genel Müdürlüğü?nün 11.04.2011 tarih ve 921-3384 sayılı kapsam dışı izni ile düzenlenen yarışmanın şartları hakkında ayrıntılı bilgi için www.photoshopmagazin.com adresi ziyaret edilebilir.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: nokia, nokia modelleri, nokia bayileri, nokia telefonları, nokia bayileri,