Shell & Turcas Petrol A.Ş. Açıklaması

Shell & Turcas Petrol A.Ş. Açıklaması

Ocak ayında şirket dağıtım marjımızı düşürerek fiyatlarımızda aşağıya doğru bir ayarlama yaptık. Pazarın da bunu takip ediyor olmasını olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyoruz.

Akaryakıt fiyatlarını etkileyen birçok farklı unsurun olduğu bir ortamda, Shell olarak tasarruf sağlayan yeni ürünler geliştirerek tüketicimizin yanında yer alıyoruz. 2009'dan beri sunduğumuz ve her depoda 1Lt'ye varan tasarruf sağlayan FuelSave Kurşunsuz 95 benzine ek olarak geçtiğimiz günlerde aynı tasarrufu sağlayan yeni ürünümüz Shell FuelSave Diesel'i de farklılaştırılmış ürün kategorisinde değil ana ürün olarak tüketicilere sunduk. Shell FuelSave Diesel ürünü 3,34 TL fiyatıyla kendi kategorisindeki en uygun fiyatlı ana ürünlerden ve pazarda da tasarruf sağlayan tek ana ürün.

Bu dizel ürün, hem binek hem de ağır vasıta sürücülerine daha fazla ödemeden her depoda 1 litreye varan tasarruf sağlıyor. Günümüzdeki fiyat hassasiyeti düşünüldüğünde bu avantaj çok önemli bir kazanca dönüşüyor. Bu ürünü kullanan sürücüler, yaklaşık 15-20 km daha fazla yol alabiliyorlar.

Bununla birlikte sunmaya devam ettiğimiz sadakat programımız Shell Club Smart ile de müşterilerimize puan ve bunun karşılığında ücretsiz yakıt kazandırmaya devam ediyoruz.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: shell, shell merkezleri, shell bayileri, shell istasyonları, shell kampanyaları,